poniedziałek, 28 stycznia 2013

WIELKA GONG PUDŻA 2/3.02.2013 KATOWICE

INSTYTUT NELUMBO I TOM SOLTRON CZARTORYSKI
ZAPRASZAJĄ NA NOCNY RYTUAŁ PRZY DŹWIĘKACH GONGÓW


Gong Pudża jest głęboką uzdrawiającą ceremonią muzyczną. Podczas tej ceremonii gramy na gongach przez całą noc, zanurzając się w oceanie dźwięków. Potężna wibracja emanująca z gongu stymuluje odczuwanie głębokiego spokoju, pomaga uwolnić napięcia i blokady energetyczne w ciele, wpływa na nasz umysł, ciało i ducha. Pole dźwiękowe gongu stwarza odczucie dematerializacji, rozpuszczenia naszej tożsamości ego i łączy nas z duszą. Ten stan jest najzdrowszym stanem pełni potencjału jaki możemy osiągnąć. Czujemy się wówczas całkowicie neutralni, z większym dystansem postrzegamy swoje doświadczenia życiowe oraz jesteśmy w stałym kontakcie z intuicją. Podczas pełnego snu jesteśmy całkowicie przebudzeni. Następuje proces uwalniania (uzdrawiania). Kontaktujemy się z naszym Ja w przestrzeni bezwarunkowej akceptacji.

Tom Soltron Czartoryski
od 11 lat pracuje z gongiem i szerzy jego wielkie możliwości na całym świecie. Improwizacja muzyczna stała się częścią jego życia w związku z ciągłymi podróżami i spotkaniami z wieloma ludźmi. Jego pierwszym nauczycielem był Mistrz Gongu Don Conreaux. Potem obrał swój własny intuicyjny kierunek studiując wiedzę na temat dźwięku w Nepalu i Indiach oraz prowadząc zajęcia na wszystkich kontynentach. Gra na instrumentach archaicznych.
W roku 2005 odkrył i rozpoczął masaż misami himalajskimi w wodzie, który stał się bardzo szybko popularny na całym świecie. Wraz ze swoją partnerką Abby prowadzi warsztaty gry na gongach, improwizacji muzycznej, jogi oraz "Sound Healing- Uzdrawiania Dźwiękiem" w ich centrach w Porąbce w Polsce oraz w El Bolson w Argentynie.
W roku 2006 Tom stworzył pierwszy Ogród Dzwonów Pokoju w Krakowie, a w 2010 drugi w Porąbce na terenie ośrodka. Jako muzyk, kiedy nie tworzy nowych pięknych dźwięków w swoim domowym studio, oferuje koncerty muzyki ekspansywnej, medytacyjnej oraz transowej na całym świecie. Nagrał 7 płyt, w tym wiele z różnymi muzykami z całego świata.

Abby DelSol dojrzewała w Argentynie w rodzinie o holistycznym podejściu do życia. Prekursorka gongu w Wielkiej Brytanii, Argentynie i wielu krajach Ameryki Pd. Podróżuje z dźwiękami archaicznymi, śpiewem jako narzędziem do pogłębienia intuicji, zrozumienia oraz pewności siebie w życiowej improwizacji. Pomaga ludziom kontaktować się z ich sercem i potrzebami. Obecnie nauczyciel jogi gongu, która jest połączeniem pracy z dźwiękiem gongu, śpiewu, ćwiczeń oddechowych oraz ruchowych bazując na kinezjologii, medycynie chińskiej oraz jodze kundalini.

Więcej na: www.toneoflife.com

Posłuchaj jak gra Tom: http://youtu.be/fAi2fQvFPfo
http://youtu.be/x1INjs2z70I

Nelumbo – Instytut Kreowania Rzeczywistości Alternatywnych

Więcej na: www.nelumbo.pl

Gdzie: Katowice, budynek Staleksportu, ul. Mickiewicza 29, wieża A, 19 piętro

Kiedy: 2/3.02.2013 od 22.00 do 7.00

Inwestycja
dla dobrego samopoczucia: 120 zł, dla studentów 80 zł, dzieci do 15 lat bezpłatnie

Prosimy zabrać wygodne ciepłe ubranie, karimatę, ciepły koc lub śpiwór, większość czasu spędzamy na leżąco. Prosimy też o wcześniejsze przybycie (co najmniej 15 min.)

Zapisy i informacje: Kasia: 604 483 420, mail: mandale.systemowe@gmail.com, Facebook

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata co najmniej zaliczki w wysokości 60 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz